Tasarım Ve Mühendislik

tasarım ve mühendislik

Met Mikrodalga’da , mikrodalga uygulama tasarımına tutkumuz var. Müşterilerimize şaşırtıcı şeyler yapmalarında yardımcı oluyoruz, genellikle üretim süreçlerinde devrim yaratıyoruz. Mikrodalga enerjisi, birçok ısıtma gereksinimini benzersiz ve etkili yollarla karşılamak için uygulanabilir. Bu yeni teknolojinin keşfedilmemiş birçok uygulaması var. Zorluklarınızı çözecek olanı yaratmanıza yardımcı olabiliriz.

Başlangıç Noktası

Malzeme nedir ve nasıl işlenmesi gerekir? Genellikle ilk adım, test laboratuvarımızda mikrodalga ısıtma özelliklerini belirlemek için malzemeleri analiz etmek ve test etmektir. Bu, temel ölçek sorusuna cevap vermemizi sağlar: İstenen sonuca ulaşmak için ne kadar mikrodalga gücü gereklidir?

Ekipman Seçim  Ve Dağılım

Alet çantamızda çok çeşitli standart mikrodalga aplikatörlerimiz var. Bunlara konveyör bantlı fırınlar, toplu fırınlar, tanklar, karıştırıcılar ve sıvılar için sürekli akış sistemleri dahildir. Çoğu zaman, gereksinimlere uyacak bir stok veya özelleştirilmiş stok tasarımı kullanabiliriz. Mümkünse, bu en hızlı ve en ekonomik yaklaşımdır. Bu mümkün değilse, hemen hemen her katı veya sıvı malzemeyi işlemek için özel bir aplikatör tasarlayabiliriz. En gelişmiş 3D CAD araçlarını ve elektromanyetik simülasyon yazılımını kullanıyoruz. Prototip veya tam ölçekli sistemler üretebiliriz. Sıcaklık, nem, kütle, basınç ve daha fazlası için gerçek zamanlı sensörlerin entegrasyonunda olağanüstü bir uzmanlığa sahibiz.

mikrodalga metwave

Pilot Ölçekli  Test

Nihai ürünün kalitatif ve kantitatif özelliklerini doğrulamak için pounddan tonlara kadar malzemeyi işleyerek test tesisimizde pilot ölçekli testler yürütebiliriz. Bazen tam bir süreç doğrulamasını tamamlamanın tek yolu, bir sistem kurmak ve onu mevcut bir üretim hattına entegre etmektir.

mikrodalga tasarım

Kurulum Planlaması

Kat planı düzeni ve yardımcı program gereksinimleri dahil olmak üzere tam kurulum tasarım hizmetleri sağlayabiliriz. Malzeme taşıma arayüzleri hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz. Mikrodalga sistemi bilgisayarının tesis genelinde dağıtılmış bir kontrol sistemi (DCS) ile entegrasyonuna da yardımcı olabiliriz.

Kurulum Hizmetleri

Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, eğitim operatörleri ve bakım personeli de dahil olmak üzere mikrodalga ekipmanını kurabilir ve devreye alabilir. Ayrıca garanti ve sürekli destek hizmetleri de sağlıyoruz.

Size Özel Projelendirelim

Sektörünüz, ürününüz, ihtiyaçlarınız için size özel proje geliştirelim ve tekliflendirelim.